Hudobné koncerty priamo na Ranči

Hudobné koncerty priamo na Ranči

        Medzi sobotný program každého správneho Prešovčana patrí návšteva Western saloonu Ranč. Tematické prostredie, príjemná atmosféra, výborná hudba a tie správne drinky dostanú do nálady každého, kto sa rozhodne navštíviť tento podnik. Kto má chuť zažiť atmosféru pravého western saloonu je na správnom mieste. Ranč je aj pre rockových fanúšikov, o čom svedčí LIVE koncert jednej z najlepších prešovských rockových skupín STOPA. Kapela ČURBES tiež navštívi Ranč a to s poriadnou východniarskou zábavou. Roztancuje a rozospieva každého, bez ohľadu na vek. Koncertné soboty vo western saloone v apríly zakončí hard rocková skupina Alter Ego, keď drinkom večera bude Captain Morgan.

DSC_0398

Ranč je výnimočný svojou širokou ponukou pív a pivných špecialít, kde má každý návštevník možnosť ochutnať až sedem druhov.

Navštív aj ty RANČ WESTERN SALOON už túto sobotu, vychutnaj si tu pravú zábavu a využí zľavu 10 % na účet s Platinum City Card.

HARMONOGRAM AKCIÍ NA APRÍL 2016

Live koncert rockovej skupiny STOPA

Hlavnou postavou Stopy je speváčka Marcela Jurčenková. Začínala s I.M.T Smile . Stopa patrí k jedným z najlepších prešovských rockových skupín.

SOBOTA 1.4.2016 od 20,00

 

Live koncert ČURBES

Kapela ČURBES roztancuje a rozospieva každého bez ohľadu veku. Zažite pravú východniarsku zábavu.

SOBOTA 16.4.2016 od 20,00

Live koncert hard rockovej skupiny ALTER EGO

Kapela pod názvom Alter Ego (ex-Flare) funguje od jari 2008. Kapela má ku dnešnému dátumu t.j. február 2014 na svedomí vyše 60 skladieb, z toho cca 15 cover verzií známych interpretov, ako napríklad Black Sabbath, Led Zeppelin, Deep Purple, Ozzy Osbourne, AC/DC, Motorhead… Všetky skladby sú anglicky spievané. Herný štýl sa vracia do 70/80-tych rokov,kedy boli na výslní a zároveň vznikali skvelé rockové kapely.

SOBOTA 30.4.2016 od 20,00