Escape plan Námestovo
titleName

Escape plan Námestovo

Načítam…

Escape plan Námestovo

Zľava pre držiteľa karty:

  •  – 10 % z ceny

Escape Plan je jedinečná a fascinujúca hra, v ktorej je skupina (2-5) ľudí uzamknutá v miestnosti, ktorá na prvý pohľad a dojem vyzerá ako obyčajná, bežná izba. Účastníci musia využiť rôzne prvky, objekty a indície, ktoré v miestnosti nájdu aby vyriešili sériu hlavolamov, hádaniek a záhad, ktoré vedú k nájdeniu spôsobu ako uniknúť z miestnosti v stanovenom čase. Hoci hra pozostáva z menej i viac náročných úloh nevyžaduje žiadne špeciálne schopnosti. Kľúčom k úspechu je vźajomná komunikácia a spolupráca.

Jedinečnosť tejto hry spočíva v tom, že ste skutočne fyzicky súčasťou deja. Keď čítate knihy, dej si môžete len predstaviť. Keď hráte počítačovú hru, môžete byť ňou zaujatý, ale nie ste fyzicky v príbehu. V tejto hre si môžete vychutnať to, že ste súčasťou deja ako fyzicky, tak realisticky a dokonca tento dej tvoríte.

Čas bude vaším úhlavným nepriateľom, pretože na vyslobodenie sa máte len 60 minút! Každou uplynutou minútou sa zvyšuje adrenalín a až do poslednej chvíle neviete, či ešte budete musieť otvoriť ďalší zámok, alebo ste konečne našli cestu von.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Adresa

Adresa:

Hviezdoslavova 45, Námestovo

GPS:

49.403904, 19.477291299999933

Telefón:
Kontaktovať prevádzku
NAVIGÁCIA

Otváracie Hodiny

Pondelok

Nutná tel. rezervácia

Utorok

Nutná tel. rezervácia

Streda

Nutná tel. rezervácia

Štvrtok

Nutná tel. rezervácia

Piatok

Nutná tel. rezervácia

Sobota

Nutná tel. rezervácia

Nedeľa

Nutná tel. rezervácia

Termín si je potrebné dohodnúť VŽDY telefonicky. Budeme sa Vám snažiť prispôsobiť. Nie je pre nás problém dohodnúť termín v pracovné dni poobede alebo večerných hodinách, ako aj cez víkend.

Napísať recenziu

Poskytnutie zľavy
Cena
Personál
Služby
Miesto
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia