Escape room Smižany
titleName

Escape room Smižany

Escape room Smižany

The rooms – Záhada Bermudského trojuholníka

Zľava pre držiteľa karty:

  • – 10%

Kedysi len počítačová hra, dnes reálne dobrodružstvo! Dlho úspešné online únikové hry už vyše 10 rokov žnú úspechy po celom svete aj v reálnom prevedení. Nejde len o to kliknutím myši bez časovej tiesne nájsť správne kľúče, ale byť účastný skutočného dobrodružstva s riadnou dávkou adrenalínu.

Escape room (ER) alebo v preklade úniková miestnosť je zážitková hra, kde dvoj až šesť členný tím bez vekového obmedzenia zbiera indície, kódy, kľúče, a v časom limite 70 minút sa pomocou svojho logického myslenia musí dostať von. Niekoľko ER je už aj na Slovensku, ktoré sme na vlastnej koži s nadšením vyskúšali, chceme dopriať tento skutočne dych vyrážajúci zážitok aj vám. Preto sme pre vás v Smižanoch pri Spišskej Novej Vsi otvorili jedinečnú únikovú hru svetového formátu. Staňte sa súčasťou vedeckej výpravy, ktorá sa snaží vyriešiť „ZÁHADU BERMUDSKÉHO TROJUHOLNÍKA.“ Počas letu za dobrodružstvom však nastanú nečakané komplikácie. Dokážete si s nimi poradiť? Mechanik, Astrológ, Matematik, Fyzik, … Všetci dostanete svoju funkciu, ktorú naplno využijete pri riešení poctivo pripravených hlavolamov, no neočakávané okolnosti spôsobia, že na niektoré úlohy vám profesia stačiť nebude. Až spoločná tímová práca umožní zapojiť všetky zmysly pre záchranu svojich životov.

Tak čo? Zvládli by ste vyriešiť záhadu bermudského trojuholníka a bezpečne pristáť v časovom limite? Príďte si otestovať svoje limity a pevnosť tímu v jedinečnom realistickom escape roome BERMUDA ESCAPE. Najbližšie sa môžete pokúsiť uniknúť z lietadla až v 1600 km vzdialených Helsinkách.

Expedičné lietadlo odlieta každý deň (vrátane víkendov a sviatkov) zo Squash centra v Smižanoch.

Letenky si môžete rezervovať online na www.sqc.sk v časti Rezervácie, alebo na telefónnom čísle: 053 44 22 444

Adresa

Adresa:

Mlynská 15 05311 Smizany

GPS:

48.952741, 20.5295945

Telefón:
Kontaktovať prevádzku
NAVIGÁCIA

Otváracie Hodiny

Pondelok

rezervácia

Utorok

rezervácia

Streda

rezervácia

Štvrtok

rezervácia

Piatok

rezervácia

Sobota

rezervácia

Nedeľa

rezervácia

Rezervovať online na www.sqc.sk v časti Rezervácie, alebo na telefónnom čísle: 053 44 22 444

Napísať recenziu

Poskytnutie zľavy
Cena
Personál
Služby
Miesto
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia