Eurohotel Laborec
titleName

Eurohotel Laborec

Načítam…

Eurohotel Laborec

Zľava pre držiteľa karty:

  • – 10 % na ubytovanie

Eurohotel Laborec bol postavený v roku 1978. V roku 2001 až 2002 bol zrekonštruovaný a zmodernizovaný. Hotel je situovaný v strede takmer sedemtisícového mesta Medzilaborce. Mesto je centrom oblasti Laborecká vrchovina na severovýchode Slovenska. Okolie tvorí príroda nedotknutá civilizáciu. V tunajších lesoch sa nachádza množstvo divej zveri, čo je lákadlom hlavne pre poľovníkov. Pre rozvoj cestovného ruchu v má veľký význam hlavne blízkosť hranice s Poľskom.

Eurohotel Laborec je štandardným 1 hviezdičkovým hotelom s nadštandardnými službami a vybavením.

Personál Eurohotela Laborec je pripravený splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky k spokojnosti všetkých zákazníkov.

Jednotlivé strediská: Reštaurácia: Vždy si môžete vybrať zo širokej ponuky chutných a čerstvých jedál, ktoré pre Vás pripravia ozajstní gastronomickí špecialisti. Reštaurácia je vhodná na svadby, plesy, stužkové slávnosti, životné jubileá a rôzne spoločenské udalosti. Kapacita reštaurácie je 42 miest

Nová reštaurácia: Podobne aj táto reštaurácia je vhodná na svadby, plesy, stužkové slávnosti, životné jubileá a rôzne spoločenské udalosti. Kapacita reštaurácie je 40 miest.

Kaviareň: V kaviarni so 68 miestnou kapacitou si vychutnáte kvalitnú a chutnú kávu, naservírovanú tak ako sa sluší a patrí. Spoľahlivá obsluha a príjemné prostredie kaviarne je presne to, čo si chvíľka s Vašou kávou vyžaduje.

Poľovnícky salónik: Čarom prírody nedotknutej civilizáciou je poznačený aj Poľovnícky salónik. Je vhodný na menšie životné jubileá, recepcie, rodinné stretnutia, firemné prezentácie a rôzne spoločenské udalosti. Jeho kapacita je 20 miest.

Rokovací salónik: Prostredie, v ktorom dotiahnete Vaše pracovné stretnutia k úspešnému koncu. Kapacita 12 miest.

Nočný bar: Miesto, kde sa môžete naozaj uvoľniť. Večer Vám spríjemní kvalitná hudba a profesionálni barmani. Nočný bar, s kapacitou 100 miest, je otvorený do skorých ranných hodín.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Adresa

Adresa:

Andy Warhola 195/28 068 01 Medzilaboce

GPS:

49.2713557, 21.90293870000005

Telefón:
Email:

-

NAVIGÁCIA

Otváracie Hodiny

Pondelok

Non-stop

Utorok

Non-stop

Streda

Non-stop

Štvrtok

Non-stop

Piatok

Non-stop

Sobota

Non-stop

Nedeľa

Non-stop

Napísať recenziu

Poskytnutie zľavy
Cena
Personál
Služby
Miesto
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia