FOTOAMART- fotoateliér Prievidza
titleName

FOTOAMART- fotoateliér Prievidza

FOTOAMART- fotoateliér Prievidza 5 2 (2) Odošlite vaše hodnotenie
Načítam…

FOTOAMART- fotoateliér Prievidza

Zľava pre držiteľov karty:

– 20% na fotoslužby


Fotenie detí je plné zábavy a spontánnosti. S deťmi, ktoré pózujú pred mojim objektívom sa najprv zoznámim, aby necítili napätie z neznámeho prostredia. Poukazujem im rôzne hračky, porozprávam sa s nimi. Keď je atmosféra vhodná na fotografovanie, tak sa snažím zachytiť každý prirodzený moment.

Počas fotenia spríjemňujú čas svojim deťom aj ich rodičia. Počas fotenia dbám na každý rušivý podnet a preto po celú dobu fotenia hrajú v ateliéri detské pesničky, aby malo dieťatko čo najlepšiu náladu. V prípade, že sa vyskytne akýkoľvek problém a nestihne sa nafotiť dostatočné potrebné množstvo záberov, dohodnem sa s rodičmi na náhradnom termíne fotenia.

Túto možnosť môžu využiť najmä mamičky s malými bábätkami, pri ktorých môže vzniknúť viac nepredvídaných udalostí.  Dôležite je, aby fotenie nepôsobilo stresujúco. Deti nemusia mať náladu na fotenie práve v tom čase, keď je fotografovanie dohodnuté a to plne rešpektujem.

Som matkou dvoch detičiek a pamätám si,akými rôznymi obdobiami a náladami deti prechádzajú. Mám dve roztomilé dcérky, ktoré od narodenia veľmi rada fotím.

Rozhodla som sa túto svoju kreatívnu záľubu rozvinúť a venovať sa jej umeleckým smerom. Mojim cieľom  je  urobiť ľuďom radosť a zachytávať momenty ich života. Za pomoci pár skvelých ľudí sme vytvorili fotoateliér v budove hotela “HVIEZDA”, ktorý sa nachádza priamo na námestí mesta Prievidza.

Do  ateliéru v ” romantickom štýle ” sa vyveziete výťahom na tretie poschodie a na fotenie môžete použiť doplnky, ktoré rada zapožičiam. V ponuke doplnkov mám krásne štýlové šaty a tuniky rôznych veľkostí,farieb, klobúčiky, háčkované čiapočky, drevené hračky a iné doplnkové predmety a kulisy.

Fotografovanie detí v ateliéri je zaujímavá a kreatívna činnosť. Fotografia, na ktorej je zachytený ten správny okamih nám prináša radosť a nadšenie. Deti sú na fotografovanie tým najlepším objektom, pretože svojou prirodzenosťou a detskou mimikou je každý záber niečím zaujímavý. Deti nič nepredstierajú a aj keď sa fotografujú, nedokážu kalkulovať s tým, ako budú na fotkách vyzerať.

Ich činnosťou počas fotografovania je predovšetkým HRA a vďaka tomu vznikajú momenty, ktoré najviac vystihujú dieťa, keď je spokojné.

Fotka, ktorá sa naozaj podarí môže byť nádherným darčekom pre starých rodičov alebo môže zútulniť steny v domácom prostredí. Každé dieťa je pre svojho rodiča to najkrajšie, práve preto sa mnohí rodičia odhodlali a rozhodli sa pre fotenie v ateliéri. 🙂

Teším sa na Vaše detičky a verím, že prežité chvíle a zachytené momenty budú pre Vás nezabudnuteľným zážitkom zvečneným na fotografiách.

 

Adresa

Adresa:

Námestie slobody 22, 97101Prievidza

GPS:

48.7715948, 18.6243862

Telefón:
Kontaktovať prevádzku
NAVIGÁCIA

Otváracie Hodiny

Pondelok

08,00 -22,00

Utorok

08,00 -22,00

Streda

08,00 -22,00

Štvrtok

08,00 -22,00

Piatok

08,00 -22,00

Sobota

-

Nedeľa

-

Napísať recenziu

Poskytnutie zľavy
Cena
Personál
Služby
Miesto
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia
Dana 16. apríla 2017 17:14
Poskytnutie zľavy
Cena
Personál
Služby
Miesto

Ďakujeme. Všetko bolo super

Marián 30. januára 2017 12:08
Price
Location
Staff
Services
Food

Jedlo super