Hasstav – dvere a zárubne
titleName

Hasstav – dvere a zárubne

Načítam…

Jana Ciha – Hasstav – dvere a zárubne

Zľava pre držiteľov karty:

– 50 % na zárubne


Sme spoločnosť zaoberajúca sa stavebnou činnosťou a predajom stavebných materiálov, špecializujeme sa hlavne na dvere a zárubne. V našom sortimente nájdete kvalitné dvere od renomovaných výrobcov. Dodávame dvere aj od Slovenských výrobcov. V našej ponuke nájdete aj protipožiarne dvere vo výborných cenách . Špeciálna ponuka: obloženie pôvodnej kovovej zárubne, zvýši kvalitu Vášho bývania bez prachu pri montáži!

PORTA DOORS

Porta doors – logoVysoké estetické hodnoty dverí Porta sú výsledkom vysokej kvality výroby dverí, zaujímavého designu a špeciálnej technológie dyhovaných hrán a tesnenia zárubní, čo zvyšuje ich funkčnosť o zaručený tichý chod a tesnosť.

CENTURION

Interiérové dvere od výrobcu CENTURION zákazníci obľubujú hlavne vďaka výnimočne modernému dizajnu dverí. Veľkým plusom je aj to, že k niektorým kolekciám dverí poskytuje výrobca až 6 rokov záruku, čo je výhoda pre zákazníkov, ktorí si potrpia na kvalitu.

Dvere môžete mať už do dvoch týždňov!

INVADO

INVADO patrí medzi výrobcami okien a dverí, podlahových a ukončujúcich líšt z MDF a sosnových lepených hranolov medzi tých, ktorí sa najpružnejšie rozvíjajú a sú vedúcimi dodávateľmi komponentov pre nábytkársky priemysel. Svoju pozíciu na trhu budujú na základe dvadsaťročných skúseností a neustálych investícií do technológie, ľudí a do zdokonaľovania kvality.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Adresa

Adresa:

Volgogradská 9/B 08001 Prešov

GPS:

49.0091217, 21.2212555

Telefón:
Web:

-

Kontaktovať prevádzku
NAVIGÁCIA

Otváracie Hodiny

Pondelok

08,00-17,00

Utorok

08,00-17,00

Streda

08,00-17,00

Štvrtok

08,00-17,00

Piatok

08,00-17,00

Sobota

-

Nedeľa

-

Napísať recenziu

Poskytnutie zľavy
Cena
Personál
Služby
Miesto
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia