HOLIDAY PARK ORAVA
titleName

HOLIDAY PARK ORAVA

HOLIDAY PARK ORAVA

Zľava pre držiteľov karty:

  •  -10% z pultovej ceny ubytovania
  •  – 5% z ceny účtu v reštaurácii okrem akcií a penzií

Hotel Orava*** by HOLIDAY PARK ORAVA je športovo – relaxačným areálom vhodným ako pre rodiny s deťmi tak pre kondičné sústredenia športovcov alebo jednotlivcov. Rezort Hotela Orava*** ponúka ubytovanie v pätnástich novo zrekonštruovaných hotelových izbách aj s balkónom (2+1) , rovnako tak ôsmich moderných bungalovoch (6+2) a moderných dependence apartmánoch Garden (4+2). Aktívny oddych si môžete dopriať na okolitých externých športoviskách (futbalové ihrisko, basketbalové ihrisko, tenisový kurt, exteriérový šach) v prípade zlého počasia je k dispozícii telocvičňa o rozlohe 15x25m.

Poloha hotela Orava*** je situovaná priamo medzi množstvo cyklo a turistických trás. Dokonalý relax si môžete dopriať v hotelovom wellness. Rovnako tak rezort ponúka možnosti organizovania kongresov, školení, konferencií, stretnutí partnerov, recepcií či iných firemných akcií ako aj súkromných podujatí ako svadieb či rodinných osláv. Oáza pokoja a krásnej Oravskej prírody, bez ruchu mesta a áut zaručuje maximálny oddych. Zároveň si môžete v našej reštaurácií vychutnať panoramatický pohľad na Choč v kombinácii so skvelým jedlom.

Dokonalá kombinácia harmónie oddychu spojená s krásnou Oravskou prírodou, to je HOLIDAY PARK ORAVA. Rezort plný nevídaných možností, športu, oddychu a rekreácie. Svojou rozlohou a možnosťami dokáže splniť Vaše predstavy o ideálnej dovolenke či firemných akciách.

Rezort, ktorý v svojich moderných zariadeniach – v Hoteli Orava, Apartmánoch Garden House a v Bungalovov Srňacie poskytuje príjemné a pohodlné ubytovanie. Disponujeme kapacitou 137 lôžok, vrátane prísteliek.

V hotelovej reštaurácií si môžete vychutnať kulinárske špeciality domácej i modernej kuchyne. Drevený dvojpodlažný altán a letná terasa s prekrásnym výhľadom na hory, poskytuje perfektné využitie na grilovanie či relax pri káve.

Hotel ponúka tri  konferenčné miestnosti. Dve z nich sú zaplavené denným svetlom s prístupom na terasy a tretia konferenčná miestnosť má samostatný vchod, vlastný bar a pódium so šatňou. Poskytujeme priestory pre skupiny od 20 do 150 osôb.

Relax a oddych si doprajte v luxusnom wellness, saunovom a vodnom svete s bazénom so slanou vodou, vírivkami a tepidáriu. Samozrejmosťou je možnosť športu v športoviskách priamo v areáli rezortu.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Adresa

Adresa:

Srňacie 1 026 01 Dolný Kubín

GPS:

49.1992649, 19.3537486

Telefón:
Kontaktovať prevádzku
NAVIGÁCIA

Otváracie Hodiny

Pondelok

Non stop

Utorok

Non stop

Streda

Non stop

Štvrtok

Non stop

Piatok

Non stop

Sobota

Non stop

Nedeľa

Non stop

Napísať recenziu

Poskytnutie zľavy
Cena
Personál
Služby
Miesto
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia