Hotel Garden Domaša
titleName

Hotel Garden Domaša

Hotel Garden Domaša

Zľava pre držiteľov karty:

10% zľava na ubytovanie


Rekreačné stredisko Dobrá sa nachádza v najväčšej ale aj najkrajšej zátoke vodnej nádrže Veľká Domaša, ktorej rozloha je 15 ha a dlžka 14 km. Vzdialenosť od mesta Vranov nad Topľou je 23 km. Garden hotel má jedinečnú polohu. Je situovaný na južnom brehu zátoky s nádhernými výhľadmi na hladinu vodnej nádrže, ktorú lemujú línie okolitých pahorkov s vegetáciou.

Hotel prechádza rozsiahlou rekonštrukciou. Výsledkom bude štýlový atraktívny hotel, ponúkajúci komplexné a kvalitné služby cestovného ruchu. V súčasnosti je ukončená rekonštrukcia ubytovacej časti.

Nové dispozičné riešenie ubytovacej časti ponúka komfortné ubytovanie. Všetky izby a apartmány s orientáciou na východ, resp. západ majú výhľad na vodnú hladinu vodnej nádrže. Každá izba má balkón s deliacimi paravánmi.

V ponuke sú

  • 12x Dvojlôžková izba LUX /možnosť prístelky/
  • 2x Rodinná izba FAMILY /možnosť 2 prísteliek/
  • 2x GOLD PREMIUM Apartman /možnosť prístelky/

Nové zariadenie ubytovacej časti je štýlové a elegantné. Nábytok exkluzívneho dizajnu je z masívu v svetlom prevedení s dôrazom na detail a funkčnosť. V interiéri sú použité organické rastlinné motívy, dekorácie z kryštálového skla, ohýbaný kov. Farebnosť interiéru je ladená v teplých tónoch. Zlaté odtiene dodávajú interéru nádych luxusu. Pre pohodlný spánok sú postele vybavené luxusnými matracmi veľkosti queen (180 x 200 cm). Izby majú stenové vykurovanie.

Kúpelne s trblietavými mozaikami majú podlahové vykurovanie, sprchovacie kúty s raindance sprchami, štýlové umývadlo so skrinkou a zlaté, resp. chrómované batérie a doplnky.

Reštaurácia

Reštaurácia vytvára príjemný priestor pre podujatia rodinného i firemného charakteru ako sú svadby, spoločenské stretnutia rôzneho štýlu ale aj školenia. Pre letné posedenia je možné využiť letnú terasu s detským ihriskom.   Pre milovníkov slovenskej kultúry máme pripravenú “Slovenskú izbu” so štýlovým krbom, otvorenú celoročne. Jej kapacita je 30 miest.

WELLNES – VITÁLNY SVET

Komplex parných, vodných, masážnych kúpeľov, sáun, procedúr, hydroterapie a aromaterapie, ktorý privedie telo a dušu do prirodzenej rovnováhy, prospeje organizmu a pomôže načerpať stratené sily.   Zahŕňa:

PERLIČKOVÝ A MASÁŽNY KÚPEĽ:

Odstráni duševnú a telesnú nepohodu a napätie.Organizmus sa príjemne uvoľní a naladí. Mikromasážou dochádza k lepšiemu prekrveniu a celkovej svalovej relaxácii organizmu.

PARNÁ SAUNA

V ponuke 4 vône. Prečistí dýchacie cesty, uvoľní póry pokožky a príjemne uvoľní celý organizmus.Sauna s prírodnými očistnými esenciami výrazne prispieva k posilneniu imunity, spevňuje pokožku a pôsobí priamo na rozšírenie ciev.

ĽADOPÁD

Ľad má priaznivé účinky na krvný obeh a znižuje tepovú frekvenciu. Pri ochladení organizmu dochádza k stimulácii imunitného systému, zvýšeniu počtu červených a bielych krviniek s účinkami na krvný obeh.

FÍNSKA SAUNA

Uvoľňuje svalstvo a intenzívnym potením dochádza k celkovej očiste organizmu, k posilneniu imunitného systému. Odstraňuje stres.

SPRCHOVÉ ATRAKCIE
  • A) FÍNSKE VEDRO:Posilňuje imunitný systém, otužovanie tela prispieva k jeho poteniu.
  • B) CHRLIČ:Sila a energia prúdu povzbudí celé telo a osvieži ducha.
  • C) TROPICKÝ DÁŽĎ:Osvieženie v podobe studeného alebo teplého dažďa pripraví telo na ďalšie procedúry.
  • D) KNEIPOVÁ HADICA:Masívna stimulácia imunitného systému.

TEPIDÁRIUM
Automaticky vyhrievané a tvarované ležadlá určené k oddychu a celkovej relaxácii.

Tešíme sa na vašu návštevu

Adresa

Adresa:

Rekreačná oblasť Domaša Stredisko Dobrá 423

GPS:

49.0188436, 21.6794009

Kontaktovať prevádzku
NAVIGÁCIA

Otváracie Hodiny

Pondelok

10,00-22,00

Utorok

10,00-22,00

Streda

10,00-22,00

Štvrtok

10,00-22,00

Piatok

10,00-22,00

Sobota

10,00-22,00

Nedeľa

10,00-22,00

Otváracia doba platí pre Wellness.

Napísať recenziu

Poskytnutie zľavy
Cena
Personál
Služby
Miesto
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia