Hotel Grand Žilina
titleName

Hotel Grand Žilina

Načítam…

Hotel Grand Žilina

Zľava pre držiteľov karty:

Wellness -20% / Ubytovanie -10% / zľavy sa nekumuluju


Hotel Grand sa nachádza v pešej zóne priamo v historickom centre Žiliny. Ponúka moderné wellness centrum a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom hoteli.Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu a káblovú TV. Niektoré sú vybavené vírivkou a klimatizáciou. Reštaurácia pripravuje slovenské špeciality i jedlá medzinárodnej kuchyne. Kaviareň na prízemí ponúka široký sortiment nápojov. V okolí hotela Grand nájdete množstvo obchodíkov, reštaurácií, kaviarní a barov s terasami.

Hotel Grand v Žiline má dlhoročnú tradíciu, ktorá sa datuje od roku 1910, kedy bol prvý krát otvorený pre svojich hostí. Dnes má hotel viac ako 100 rokov. V roku 2004 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, nielen zvýšením úrovne ubytovania, ktoré vedú k spokojnosti i najnáročnejších hostí, ale aj rekonštrukciou a úpravou exteriéru budovy.

Každý kto chce urobiť niečo pre svoje zdravie, načerpať nové sily a energiu, prežiť príjemný a nerušený relax je vo wellnesse hotela vítaný. Wellness ponúka vodný a saunový svet, v ktorom hostia nájdu kvalitné zariadenia ako hydromasážne vane pre jednotlivca, jacuzzi pre 6 osôb, dve fínske sauny, parnú saunu, infrasaunu a ochladzovací bazénik. Vo wellnesse môžu hostia využiť aj služby profesionálnych a skúsených masérov, ktorí ponúkajú širokú škálu masérskych služieb a procedúr. Súčasťou priestorov wellnessu je aj oddychová zóna s farebným osvetlením, relaxačnou hudbou v prostredí živej zelene.

Hotel Grand srdečne pozýva všetkých žilinčanov, i nežilinčanov, aby prišli do wellnessu hotela Grand, zabudli na starosti všedných dní, na chvíľu spomalili tempo a dopriali si čas na odpočinok.

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

Adresa

Adresa:

Na priekope 29, 01001 Žilina

GPS:

49.223722, 18.7372674

Telefón:
Kontaktovať prevádzku
NAVIGÁCIA

Otváracie Hodiny

Pondelok

Non-stop

Utorok

Non-stop

Streda

Non-stop

Štvrtok

Non-stop

Piatok

Non-stop

Sobota

Non-stop

Nedeľa

Non-stop

Napísať recenziu

Poskytnutie zľavy
Cena
Personál
Služby
Miesto
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia