HOTEL PLEJSY, SPA a FUN RESORT
titleName

HOTEL PLEJSY, SPA a FUN RESORT

HOTEL PLEJSY, SPA a FUN RESORT

Zľava pre držiteľa karty:

  • 1 + 1 osoba zadarmo na ubytovanie s polpenziou a vstupom do wellness z pultových cien
  • – 50 % na bowling

Tento kraj svojim čarom splní očakávania a priania aj najnáročnejšiemu návštevníkovi v ktoromkoľvek ročnom období. Dokáže byť chladnou zimnou krajinou a rajom lyžiarov a vzápätí sa zmení na dojímavú arénu rozmanitých farieb a vôní. Pri prechádzkach historickými zákutiami blízkeho okolia sa pokocháte krásou Spiša, Spišského podhradia, Spišského hradu a zároveň načerpáte nové sily, či strávite chvíle oddychu.

Moderná kongresová miestnosť s technickým vybavením a kapacitou 150 miest v divadelnom sedení alebo salónik s kapacitou do 25 miest ponúka široké možnosti organizovania kongresov, školení, seminárov a iných spoločenských akcií.

 Prekrásnu prírodnú scenériu Spišského kraja úžasne dopĺňa tento hotel s celkovou ubytovacou kapacitou 186 lôžok, a to nielen architektonicky, ale aj svojimi profesionálnymi službami a individuálnym prístupom ku každému hosťovi. Vaše chute bude rozmaznávať náš šéfkuchár fantastickou domácou kuchyňou. Pôžitok Vám zaručí Plejsy SPA & Paradise – vnútorný komplex zameraný na regeneráciu a načerpanie nových síl – vnútorný bazén, whirlpool, fínska, parná, bylinková a infra sauna, tepidárium. Ste radšej za aktívny oddych? Nech sa páči! Príďte si zahrať bowling, biliard, tenis. Vaše ratolesti a naši najmenší VIP hostia nájdu útočisko v detskom kútiku a ihrisku plnom zábavy.

Plejsy SPA & Paradise – vnútorný bazén, whirlpool, fínska, parná, bylinková a infra sauna, Kneippov kúpeľ, tepidárium zameraný na regeneráciu a načerpanie nových síl bude balzamom pre Vaše telo i dušu.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Adresa

Adresa:

Cintorínska 1173/3 053 42 Krompachy

GPS:

48.9059494, 20.8913362

Kontaktovať prevádzku
NAVIGÁCIA

Otváracie Hodiny

Pondelok

Non-stop

Utorok

Non-stop

Streda

Non-stop

Štvrtok

Non-stop

Piatok

Non-stop

Sobota

Non-stop

Nedeľa

Non-stop

Napísať recenziu

Poskytnutie zľavy
Cena
Personál
Služby
Miesto
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia