HOTEL VYŠEHRAD **
titleName

HOTEL VYŠEHRAD **

HOTEL VYŠEHRAD **

Zľava pre držiteľov karty: 

  • 1 + 1 osoba zadarmo do sauny
  • – 10 % zľava na 3 dňový pobyt

Hotel sa nachádza pri potoku Teplica susediacim s kúpeľným parkom v užšom centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice vo vzdialenosti doslova len pár krokov od kúpeľného komplexu liečebných domov, SPA&AQUAPARK-u a ďalších zariadení svetoznámych Slovenských liečebných kúpeľov.

História hotela Vyšehrad  sa datuje od roku 1600. Zásadnou rekonštrukciou prešiel v rokoch 1930 a 2017, kedy nadobudol súčasnú podobu.  V roku 2017 pribudol hotelový výťah a  nové tretie poschodie s podkrovím, čím sa rozšírila ubytovacia kapacita hotela o ďalších 30 lôžok s možnoťou 15-tich prísteliek.

Hotel disponuje ubytovacou kapacitou  97 lôžok a 33 prísteliek. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom, satelitnou TV a  bezplatným Wi-Fi pripojením,  28 izieb má  balkón.  V cene ubytovania je zahrnuté parkovanie na súkromnom parkovisku pred hotelom s kapacitou 15 miest a vo dvore hotela s parkovacími miestami pre dva autobusy a 11 osobných automobilov.

Hotelovú reštauráciu tvorí jedáleň spojená s kaviarňou o celkovej kapacite 90 miest.  Súčasťou areálu hotela je aj reštaurácia s kaviarňou Rajská záhrada, ktorá v období od apríla do októbra ponúka okrem svojich vnútorných priestorov aj rozsiahlu letnú terasu s detským kútikom, v ktorej spríjemňuje posedenie živá hudba alebo diskotéka.

Adresa

Adresa:

Kollárova 601/15 Turcianske Teplice

GPS:

48.861767, 18.8581678

Telefón:
Kontaktovať prevádzku
NAVIGÁCIA

Napísať recenziu

Poskytnutie zľavy
Cena
Personál
Služby
Miesto
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia