Jánošíkov dvor
titleName

Jánošíkov dvor

Načítam…
Ako vznikol penzión Jánošíkov dvorKeď som pod blízkym lesom opekal slaninu a bolo mi dobre, napadlo mi sa o tento pocit rozdeliť. Jedol som chrumkavú slaninu s priateľom „Pukim“ a hútal, ako opraviť dole drevenicu. Plnými ústami sme debatili, ako to s priateľmi roztočíme a s rodinou si to užijeme. Ešte mi tiekla masť po brade a v hlave (ktorá určite nebola väčšia ako môj košík plný hríbov) už stála vynovená, útulná, zázračná drevenička. Dodnes neviem, ako sa mi tam vošla aj s pecou – asi zázrak.

Ale v roku 1991 sa diali zázraky bežne, a preto som sa ničomu nedivil. Potom už stačilo málo – sen si zapamätať a do detailu bez kompromisu ho postaviť pod lesom. Po pár rokoch, keď sme kúrili v skutočnej peci a varili guláš v skutočnej útulnej drevenici, mi napadlo sa podeliť o zážitky ešte viac. Tak vznikol Jánošíkov dvor. A preto môžete čítať tieto riadky a tešiť sa tiež na výnimočné zážitky. Verte, že od začiatku bolo všetko budované a vymýšľané tak, aby každý hosť (teda aj vy) bol okúzlený a potešený.

Pohodlie, útulnosť a pohostinnosť Jánošíkovho dvora mi prináleží rozdeliť medzi moju rodinu, priateľov alebo iných hostí.

Všetci sú tu vítaní a hýčkaní.
Sme rodinný penzión a tešíme sa z vašej radosti a spokojnosti.
Príjemný pobyt v „sne“.

Keď ste sa už u nás dobre najedli a osviežili chutným nápojom, je čas oddýchnuť si a zabaviť sa. Na to tu máme 18-jamkové ihrisko adventure golfu. Dospelí aj deti, zdatní hráči aj začiatočníci si užijete veľa zábavy  pri tejto príjemnej a nenáročnej športovej aktivite.Adventure golf pochádza zo Severnej Ameriky. Je to v podstate golf zmenšený do veľkosti minigolfových dráh, nie sú tu však klasické prekážky z minigolfu. Adventure golf sa hrá na umelej tráve, po ktorej hráči počas hry voľne chodia. Hrá sa s golfovou loptičkou golfovými palicami alebo minigolfovými kladivkami.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Adresa

Adresa:

Malá Petrová 8 027 05 Zázrivá

GPS:

49.263491, 19.132883

Kontaktovať prevádzku
NAVIGÁCIA

Otváracie Hodiny

Pondelok

10,00-20,00

Utorok

10,00-20,00

Streda

10,00-20,00

Štvrtok

10,00-20,00

Piatok

10,00-20,00

Sobota

10,00-20,00

Nedeľa

10,00-20,00

Napísať recenziu

Poskytnutie zľavy
Cena
Personál
Služby
Miesto
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia