No Escape – Čadca
titleName

No Escape – Čadca

Načítam…

No Escape – Čadca

Zľava pre držiteľov karty:

  •  – 10 % z ceny

Escape Game je hra o prežití.

Na rozdiel od čítania knihy, hrania PC hry, alebo pozerania TV sa tu stávate súčasťou príbehu. Ste hlavným hrdinom a cesta k slobode je vo vašich rukách. Je len na vás a vašom tíme ako rýchlo dokážete uniknúť z priestoru plného prekážok, hádaniek a hlavolamov. Počas celej hry bude vaším najväčším nepriateľom čas. Na únik máte totiž len 60 minút! Dokážete to?

Dôležitá je tímová spolupráca, na ktorej je postavená celá koncepcia úniku. Bez komunikácie a spoločného riešenia záhad sa von nedostanete!

Chcete zažiť v Žiline alebo v Čadci unikátnu formu zábavy? Chcete vyskúšať seba a svoj tím zložený z priateľov, kolegov, známych či partnerov vo vypätej situácii? Máte radi hádanky, zápletky príbehu, ste šikovný a hľadáte výzvy?

PSYCHO EXPERIMENT – Čadca


Príbeh

V 90. rokoch minulého storočia mala polícia plné ruky práce s miestnym podsvetím. Mafianské prestrelky plnili titulky novín a len málokto vie, že sa tu odohrávali ešte brutálnejšie zločiny. Miestny lekár, málo známy psychiater sa rozhodol oprášiť staré experimenty a hľadať súvslosť medzi fyzickým a duševným stavom svojich pacientov. Tých držal uväznených v priestoroch svojho labolatória a metódami s minulosti- extrackiou zubov, otváraním lebky a skúmanim mozgu hľadal spoločné znaky duševne chorých neborákov. Hovorí sa, že mučenie formou elektrošokou prežil len málokto. Vy sa ocitnete v koži uväznených pacientov a budete mať presne 60 minút, aby ste prišli na to, ako doktorovi a jeho paramedikovi uniknúť..


Prečo Psycho Experiment?

Naša najnovšia úniková hra prináša doteraz najintenzívnejší zážitok z pohľadu hráča. Budete vtiahnutý do deja unikátnym spôsobom a dôveryhodné kulisy len umocnia navodenú atmosféru. Odporúčame pre skúsenych hráčov, aj nováčikom, ktorí po tejto hre určite zatúžia vyskúšať aj ostatné. Ideálne ako teambuilding, alebo rodinná akcia na utuženie vzťahov, spolupráca je pre úspech nevyhnutná:)

Tešíme sa na vašu návštevu.

Adresa

Adresa:

A. Hlinku 1608/27,

GPS:

49.4376428, 18.7949223

Telefón:
Kontaktovať prevádzku
NAVIGÁCIA

Otváracie Hodiny

Pondelok

Nutná rezervácia

Utorok

Nutná rezervácia

Streda

Nutná rezervácia

Štvrtok

Nutná rezervácia

Piatok

Nutná rezervácia

Sobota

Nutná rezervácia

Nedeľa

Nutná rezervácia

Napísať recenziu

Poskytnutie zľavy
Cena
Personál
Služby
Miesto
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia