Plte na Váhu
titleName

Plte na Váhu

Načítam…

Plte na Váhu

Zľava pre držiteľov karty:

– 10 % z ceny základného lístka


Vitajte na pltiach v Strečne

Prvá pltnícka a raftingová spoločnosť s r.o. (PPRS) vznikla v roku 1999 ako podnikateľský subjekt, ktorého hlavnou náplňou je obnovenie tradície pltníctva na Váhu, v jeho historicky najznámejšom úseku – v strečnianskej júžine.
Plavby sa vykonávajú na pltiach s typovým označením Strečno. Stále väčší záujem klientely z celého sveta ich spokojnosť, iba priaznivé ohlasy a profesionálne zvládnutie celého spektra služieb v rámci tejto nezvyčajnej ponuky s typickými slovenskými prvkami, sú predpokladom, že aj Vy navštívite túto atrakciu.

Začiatok plavby

Začiatok plavby na pltiach (Štart) je na Pltisku Bariérová (GPS: 49° 9’37.31″N 18°53’9.45″E). Parkovisko pre autobusy pri Pltisku sa nachádza na hlavnej ceste č. 18/E50, 7 km od Strečna – smer Martin, vľavo (nad druhým železničným tunelom) V smere od Martina sa Pltisko nachádza 1,2 km od hranice martinského a žilinského okresu, vpravo.

Doprava

Dopravu individuálnych cestujúcich mikrobusom na začiatok plavby zabezpečuje PPRS. Autobusové zájazdy dopravujú svojich klientov po dohode priamo na parkovisku pri Pltisku. Pltisko Bariérová – miesto nástupu na plte je vzdialené od parkoviska 150 m.

Tešíme sa na vašu návštevu

 

Adresa

Adresa:

Strečno

GPS:

49.18175949196062, 18.86426568031311

Kontaktovať prevádzku
NAVIGÁCIA

Otváracie Hodiny

Pondelok

Rezervácia

Utorok

Rezervácia

Streda

Rezervácia

Štvrtok

Rezervácia

Piatok

Rezervácia

Sobota

Rezervácia

Nedeľa

Rezervácia

Napísať recenziu

Poskytnutie zľavy
Cena
Personál
Služby
Miesto
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia