Prvá prešovská soľná jaskyňa
titleName

Prvá prešovská soľná jaskyňa

Načítam…

Prvá prešovská soľná jaskyňa

Zľava pre držiteľa karty:

1+1 vstup zdarma (cely deň )


Soľná jaskyňa je miesto s rozprávkovým interiérom a blahodarným pôsobením na telo a dušu človeka. Nezvyčajná atmosféra tejto jaskyne navráti človeku zdravie, vitalitu a dobrú náladu. Preto sme sa rozhodli predovšetkým pre obyvateľov nášho mesta a blízkeho okolia otvoriť soľnú jaskyňu priamo v centre Prešova. Veríme, že každý, kto ju raz navštívi, bude sa do nej rád vracať

Naša soľná jaskyňa je umelo vytvorená jaskyňa, ktorej steny, strop i podlaha sú obložené soľnými kvádrami, soľnými kvapľami a kryštálmi soli. Použitá je soľ z Mŕtveho a Červeného mora, z himalájskych ložísk a tiež soľ z poľských soľných baní.

V jaskyni vzniká intenzívna mikroklíma, ktorá je porovnateľná s klímou v prímorskej oblasti. Obsahuje vysokú koncentráciu mikročastíc soli s obsahom jódu, brómu, draslíka, horčíka, vápnika, železa a ďalších prvkov.

Jaskyňa je akusticky dokonale izolovaná, liečebné pobyty v jaskyni sú sprevádzané relaxačnou hudbou, ktorá využíva všetky princípy muzikoterapie. Osvetlenie stropu špeciálnymi farebnými svetielkami poskytuje tiež liečebný účinok svetla podľa zásad kolortherapie. Jaskyňa je súčasne vybavená , zvlhčovačom ovzdušia.

Liečebná kúra v jaskyni trvá 45 minút, čo zodpovedá 3-dennému pobytu pri mori.

Tešíme sa na vašu návštevu

Adresa

Adresa:

Konštantínova 17, Prešov

GPS:

49.0001997, 21.24277410000002

Email:
Kontaktovať prevádzku
NAVIGÁCIA

Otváracie Hodiny

Pondelok

09.00 - 17.00

Utorok

09.00 - 17.00

Streda

09.00 - 17.00

Štvrtok

09.00 - 17.00

Piatok

09.00 - 17.00

Sobota

-

Nedeľa

-

Napísať recenziu

Poskytnutie zľavy
Cena
Personál
Služby
Miesto
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia