RELAX MARTIN – Beauty POINT
titleName

RELAX MARTIN – Beauty POINT

Načítam…

RELAX MARTIN – Beauty POINT

Zľava pre držiteľa karty:

Zľavy sú podľa platných cenníkov.

  1. Zľavy solárium
  2. Zľavy masáže
  3. Zľavy lymfodrenáž


RELAX MARTIN ponúka komplexnú službu beauty procedúr a za bezkonkurenčné ceny. Liposukcia bez skalpela, omladenie celého tela, lymfodrenáž, klasické a športové masáže, ručné formovanie tela, turbosolárium a mnohé ďalšie procedúry…

RELAX MARTIN je miesto pre vašu krásu a oddych.

RELAX MARTIN je komplex služieb najmä pre ženy, ktorým záleží na ich vzhľade.Kvalitné služby a najlepšie ceny v Martine sú krédom našej spoločnosti.Naša spoločnosť RELAX MARTIN vznikla v roku 2007. Odvtedy sme pomohli mnohým zákazníkom a veríme, že aj Vy patríte medzi nich.

V Martine máme najnovšie zariadenia, ktoré boli vyrobené podľa prísnych európskych noriem.

Naše turbosoláriá:

lokalita: Martin-Priekopa, Martin-Beauty POINT a Martin-Záturčie sú certifikované a neprekračujú mieru žiarenia. Pravidelne meníme trubice a aktuálny stav trubíc je Vám kedykoľvek k nahliadnutiu na automatickom počítadle na recepcii. Naše permanentky sú časovo neobmedzené, platia až do ich úplného vyčerpania a môžete ich využiť na ktorejkoľvek našej prevádzke.Nakoľko evidujeme aj zostatkové stavy na Vašich permanentkách, v prípade odcudzenia Vám vystavíme duplikát zo zvyšnými nevyčerpanými minútami.

Snažíme sa, aby ste sa ku nám vždy radi vracali a aby ste dostali všetko to, čo si zaplatíte a ešte aj niečo navyše. Od začiatku našej existencie je kúpa permanentky okrem výhodne zníženej ceny vždy odmeňovaná darčekom.

Okrem turbosolárií a solárnej kozmetiky Vám ďalej poskytujeme:

liposukciu bez skalpela – kavitáciu, omladenie celého tela kolagénom, rádiofrekvenciu, prístrojovú lymfodrenáž, vibračnú podložku, klasické a športové masáže, ručnú lymfodrenáž tela i tváre, reflexnú masáž chodidiel, produkty na chudnutie, kozmetiku a produkty KETO DIET.

Omladenie celého tela kolagénom (prevádzka VONS GYM a Beauty POINT Martin)

Za tento revolučný prístroj bola jeho objaviteľovi udelená Nobelova cena. Kolagénová fototerapia je založená na princípe prieniku 633nm červeného svetla (veľká biolampa), čo znamená že sa nejedná ani o UVA ani o UVB žiarenie. Princíp omladenia celého tela 633nm červeným svetlom je na prírodnej báze a preto nepredstavuje žiadne riziká pre ľudský organizmus. Bližšie informácie ohľadom kolagénovej omladzujúcej fototerapie sa dočítate v sekcii – prevádzka Centrum, kde sa toto zariadenie používa.

Liposukcia bez skalpela – kavitácia

Liposukcia bez skalpela patrí medzi Vaše najviac využívané služby u nás. Určite je to tým, že Vám ponúkame najnižšie ceny v okrese Martin a okolí a tiež vďaka spokojnosti našich zákazníkov. Ďakujeme Vám, že o nás rozprávate svojim známym a tí ku nám prichádzajú na základe Vašich pozitívnych referencií. To je pre nás najlepšia reklama a sme Vám za to vďační.

Info:

– nájdete nás – bývaly Compel, nad AAA autom

 

Adresa

Adresa:

Francúzskych partizánov 5666,03601 Martin

GPS:

49.1016540158, 18.9193447267

Telefón:
Kontaktovať prevádzku
NAVIGÁCIA

Otváracie Hodiny

Pondelok

9,00 - 19,00

Utorok

9,00 - 19,00

Streda

9,00 - 19,00

Štvrtok

9,00 - 19,00

Piatok

9,00 - 19,00

Sobota

9,00 - 19,00

Nedeľa

-

Nutná vopred o rezervácia

Napísať recenziu

Poskytnutie zľavy
Cena
Personál
Služby
Miesto
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia