ČO JE VERNOSTNÝ PROGRAM?

Ide o marketingový nástroj efektívnej reklamy podnikania, ktorá zvyšuje lojalitu firmy či obchodu k vernému zákazníkovi. Takýto stály zákazník je spokojný zákazník a ak je motivovaný vernostným systémom, odmeňuje podnik svojim nákupom.

NA ČO SÚ DOBRÉ ZÁKAZNÍCKE KARTY?

Zákaznícke karty poskytujú pridanú hodnotu ku každému nákupu, ktorý zákazník urobí vo svojom obľúbenom obchode, alebo k službe, ktorú využije. Môže to byť napríklad zľava z nákupu, či darček. Vernostný program zvyšuje chuť zákazníka ostať lojálnym k spoločnosti, od ktorej nakupuje, keď je jeho nákupné správanie odmeňované. Navyše, ako predajca takto zákazníka motivujete k ďaľším nákupom.

PREČO VYSKÚŠAŤ VERNOSTNÝ PROGRAM?

Byť súčasťou vernostných systémom sa ukázalo efektívne vo veľa spoločnostiach. Lojalitu zákazníkov vidia mnohé firmy ako jednu z najľahších ciest ako si zabezpečiť dobrý výsledok. Vďaka vernostnému programu zlepšujete reputáciu vášho biznisu a zároveň zvyšujete šancu, aby vaši zákazníci svoju radosť z nakupovania a odmeňovania s ostatnými, čo je vlastne takzvaný word-of-mouth marketing, ktorý sa už šíri sám, pričom má najväčšiu váhu.

Zapojením sa do vernostného programu dávate svojim súčasným i budúcim klientom najavo, že nemáte záujem len generovať zisk z nákupov, ale že vám záleží na obojstrannom prospechu zo vzťahu so svojimi zákazníkmi.

HLAVNÉ VÝHODY PREČO SA STAŤ PARTNEROM

>Jednoduchá registrácia
> Oslovíte tisícky nových klientov
> Zvýšite lojalitu zákazníkov k vašej spoločnosti
> Dáte najavo, že vzťah so zákazníkmi je pre vás prioritou

SPOLUPRACUJTE S PLATINUMCITYCARD

Vďaka našej karte je zákazník oprávnený uplatniť si záujímavé výhody a zľavy u našich partnerov, ktorých neustále pribúda. V prípade, že ste spoločnosť, ktorá ponúka služby či tovar koncovým zákazníkom, máte skvelú príležitosť, ako sa zviditeľniť a upozorniť na svoju ponuku tisícky držiteľov kariet PlatinumCityCard. A to úplne zadarmo.

Ak budete súčasťou nášho programu, uvedieme vás ako partnera na našom webe www.platinumcitycard.com, kde vás zákazníci nájdu zaradeného v prehľadom katalógu podľa oblasti vášho podnikania a miesta, kde pôsobíte. Ďalšie zviditeľnenie, respektíve reklamu, môžete získať napríklad v newsletteroch (reklamných e-mailoch), ktoré rozposielame na tisícky adries, alebo v reklamných brožúrach, ktoré dostáva každý majiteľ k svojej karte.

DO POZORNOSTI

Kontaktujte nás na zákazníckej linke +421 907 782315, alebo nižšie prostredníctvom formulára.

[contact-form-7 id=”99991585″ title=”Registruj sa ako partner”]