Preskúmať podľa

Vyhľadávanie

Názov prevádzky, mesta ...

Stratili ste sa?
Kliknite a vyberte svoje mesto alebo začnite vyhľadávať

Kategórie

regióny

Ako to funguje?

Karta PLATINUM CITY CARD

Zakúp si kartu Platinum City Card a získaj kartu plnú zliav a benefitov. Karta je časovo neobmedzená a umožní ti získať zľavy neobmedzene pri každom nákupe. Objav svoje mesto.

Vyber si miesto pre relax, oddych, šport alebo výhodne nákupy. Partnermi sa stávajú prevádzky v tvojom okolí z rôznym zameraním. Objav svoje mesto inak. Získaj zľavy a benefity.

Nič iné nepotrebuješ. Zľavy získavaš jednoduchým preukázaním karty. Nezbieraj body alebo iné karty. Stačí ti naša jedna a zľavy získaš okamžite pri nákupe.

Často kladené otázky

Čo získam touto kartou?

Unikátnu zľavovú kartu Prostredníctvom tejto karty je možné u obchodných partnerov PLATINUM CITY CARD uplatňovať výhody a zľavy v rozsahu cca od 5 až 90 %.

Ako ju využijem ?

Je to jednoduché. Ako držiteľ karty stačí , keď sa u zmluvného partnera preukážete práve získanou kartou a získate okamžitú zľavu alebo iné zvýhodnenie.

Máte akcie 1+1 ?

Áno. Súčasťou benefitov pre držiteľov karty sú aj čoraz viac populárnejšie akcie typu 1+1. Využite ich na relaxačne a welnessové pobyty s priateľmi alebo rodinou.

Kde využijem kartu ?

Celoslovenské využitie Karta je platna na území celého Slovenska. Hľadajte označených zmluvných partnerov alebo sledujte informácie na našej webovej stránke. Informácie o nových partnerov a výhodných akciách vám zašleme mailom.